На Буковелі – пісні і танці про Путіна та Кадирова під час коронавірусної пандемії (+відео)

Коронавірус вже давно дістався буковельських висот. Тому закономірно, що у лютому 2021-го обласна влада Прикарпаття повідомила про намір закрити на гірськолижному курорті «Буковель» заклади громадського харчування та посилять заходи соціального дистанціювання. Так влада вирішила боротися зі стрімким поширенням коронавірусу в області.

Про це проінформувала Івано-Франківська обласна державна адміністрація у Фейсбуку.

Про епідситуацію на буковельских курортах днями висловився і прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Під час пресконференції за результатами першого року роботи уряду він сказав, що на Буковелі працює багато юридичних осіб та чимало підприємців.
“Тобто це не одна юридична особа, з якою можна провести переговори і сказати “Закрийте” і обмежити їхню роботу”, – зазначив Шмигаль.

За його словами, підприємці самі вийшли ще навіть до введення “червоної” зони з ініціативою закрити частину ресторанів, кафе, готелів, і їх було закрито.

“І на сьогодні більшість підприємців на цьому курорті не працюють… Це було до введення “червоної” зони. З введенням “червоної” зони всі підприємці працюють відповідно до обмежень, що застосовуються в “червоній” карантинній зоні. Ось така офіційна відповідь”, – заявив прем’єр.

Траси, підйомники і готелі залишаться відкритими, а ось кафе та ресторани працюватимуть тільки на винос або з доставкою. Масові заходи та концерти повністю скасовано.

Як відомо, в Буковелі є чимало різни готелів, лижних трас, зон відпочинку. “Український репортер” вже розповідав про те, як в одному з готелів показують свою “любов” до Путіна, Кадирова, Аксьонова, тобто до лютих врогів України. Нагадаємо.

8 січня, на другий день після Різдва Христового, в готелі «Діамант», що на гірськолижному курорті Буковель, гості розважалися, танцювали, співали. І все б нічого, як  то кажуть. На кожен гаманець свої забаганки і веселощі. Вразило, що вигоцували й виспівували під ворожу українцям російську пісню «После Майдана».

Із звукових колонок неслося таке, що й на вуха не налазить.

«…А после майдана плачет Одесса-мама,

И допивает виски со льдом где-то Барак Обама .

После майдана в Донецке, Славянске, Луганске война-на

Грустная это картина на ней плаче моя Украина».

Автором і виконавцем є росіянин Олександр Махонін, який виступає під сценічним псевдо «Mister Credo».  Він називає себе «продюсером і композитором», а ще дуже любить Путіна. Тому ще 2012 року написав на честь диктатора пісню.

А у 2015 році  Махонін вже пішов в атаку на Україну, записавши пісні «После Майдана» та «Крым — Родная гавань».

Махонін родом з Чуднівського району Житомирської області (буває ж!). Ще дитиною переїхав з батьками жити на Урал. Сьогодні мешкає в Москві. І гамселить лихим словом Україну. Адже свою пропагандистську агітку (не хочеться назвати це піснею) «После Майдана» присвятив підтримці загарбників, які окупували частину районів Донбасу і Крим.

Слова цього україноненависника просякнуті ненавистю до майданівців, загалом до Революції Гідності. Манкурт. Таких навіки проклинає батьківщина.

«…А после майдана плачет Одесса-Мама!

И допивает виски со льдом, где-то Барак Обама

После майдана мы никогда этого не забудем

С нами Аксенов Сергей, Кадыров Рамзан и Владимир Путин».

Це той Аксьонов, глава окупаційної влади Криму, який має пожиттєво сидіти в українській в’язниці. Не кажемо вже про Путіна, якого чекає-не дочекається міжнародний трибунал. Це той Аксьонов, який вихвалявся запопадливо перед кремлівським диктатором: «Але нічого б не вийшло (йдеться про загарбання Криму.-Ред.), якби наш президент Володимир Володимирович Путін особисто не керував цією операцією і не ухвалював особисто рішення, від яких залежали долі кримчан та севастопольців. Рішення президента врятували нам життя. Дякуємо йому. Дякуємо росіянам, дякуємо силам спецоперацій, усім, хто був тут і брав участь у забезпеченні безпеки проведення референдуму».

А скільки лиха спричинили українцям так звані кадировці під час оборони  Донбасу від терористичних банд?! Це ж вони допомагали Путіну загарбувати наші землі.

І треба ж так: сьогодні в буковельському готелі ледве не під стелю підстрибують, показуючи свою теплу прихильність до ворогів українського народу. Забули, скільки путінська озброєна банда вбила наших воїнів, скількох покалічила, кинула в каземати, підвали? Тисячі й тисячі людей пройшли через путінсько-кадировські катівні? Горе, руїна, біда – ось що таке Путін.

А на Буковелі, в ресторанній залі «Діаманту» присутні шаленіють, тішаться: «С нами Аксенов Сергей, Кадыров Рамзан и Владимир Путин».

Дехто з очевидців цієї пропутінської вечірки каже, що під час гуляння лунали здравиці на честь господарів «Діаманта». За деякими даними, один із депутатів Солотвинської селищної ради Тячівського району Закарпатської області може мати певне відношення до цієї власності. Зрештою, не так важливо кому належить готель. Головне – з ким ти: з ворогом, який шматує твою землю, чи з рідною Україною.

Малюнок Андрія Петренка.

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.