У “Буковелі”, через стрімке зростання випадків коронавірусу, закриють ресторани й бари

На гірськолижному курорті «Буковель» закриють заклади громадського харчування та посилять заходи соціального дистанціювання. Так влада вирішила боротися зі стрімким поширенням коронавірусу в області.

Про це повідомляє Івано-Франківська обласна державна адміністрація у Фейсбуку.

Там вказують, що причиною різкого зростання кількості випадків інфікування коронавірусом на Прикарпатті є «тісне спілкування, недотримання маскового режиму і соціальної дистанції».

«Область лідирує за щоденними добовим приростом людей зі встановленим діагнозом коронавірусу. Найбільше таких хворих фіксують у місті Яремче, Надвірнянському, Богородчанському районах та обласному центрі. Саме тут протягом новорічних та різдвяних свят були найбільші скупчення людей», — підкреслив глава Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук.

Влада домовилася з керівництвом Буковелю, що для відвідувачів тепер мають бути закритими ресторани, бари та кафе. Також на гірськолижних трасах і підіймачах має бути створена спеціальна інфраструктура, яка забезпечить дотримання карантину туристами.

Окрім іншого, жителі готелів мають дотримуватися соціальної дистанції й суворого маскового режиму. Там їх мають «широко інформувати» про карантинні заходи.

Напередодні, 22 лютого, заступник глави Офісу президента та секретар координаційної ради з протидії поширення коронавірусу Кирило Тимошенко заявив, що погіршення ситуації з COVID-19 в Івано-Франківській області пов’язане з курортом «Буковель» та іноземними туристами.

Гірськолижний курорт не припиняв роботу під час другого локдауну в Україні, що тривав з 8 січня до 24 січня. Він працював з певними обмеженнями: зокрема, під час карантину не проводили концерти та інші розважальні заходи, а їжу у кафе, барах та ресторанах подавали лише на виніс. Попри це, під час локдауну продовжували працювати готелі та гірськолижні витяги.

За останній тиждень там фіксують значне збільшення хворих на COVID-19. У порівнянні з попереднім тижнем фіксують зростання захворюваності на 33,3%. Коефіцієнт виявлення випадків становить 38,99% (за норми в менш як 11%). Показник динаміки складає 19,6% (має бути менш як 10%).

Найбільш загрозливу ситуацію та темпи зростання кількості хворих, зокрема через потоки туристів, фіксують у Коломийському та Надвірнянському районах та в Івано-Франківську.

17 лютого регіональна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Івано-Франківщини вирішила з 22 до 28 лютого посилити карантинні обмеження. 19 лютого вона також вирішила встановити блокпости з медиками на кордонах деяких міст області.

Читайте також:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *