Цілилися прямо у вікна: окупант зізнався батькові, що отримав наказ бити по цивільних будинках (+відео)

Рашистські скажені звірі, що вторглися на нашу землю, не приховують злочинів та зізнаються, що цілеспрямовано обстрілювали будинки мирних жителів в Україні. Один із окупантів заявив, що таким чином “винищував” населення країни.

Зокрема, гранатометники отримали наказ від командира полку обстріляти будинки мирних мешканців. Про це повідомляє Telegram-канал “Інформаційний Спротив”.

За даними перехоплення, російський воєнний злочинець на ім’я Дмитро у розмові зі своїм батьком розповів йому, що їздив “винищувати” мирних жителів у Харківській області.

Терорист заявив, що по будинках стріляли з гранатометів. Батько воєнного злочинця підтримав дії окупантів і заявив, що так і треба було зробити.

Крім того, загарбник уточнив, що цілився із гранатомета прямо у вікна, щоб снаряд залітав усередину будинку. Також злочинець заявив, що поблизу не залишилося жодного вцілілого села.

На світлині: ще один доказ воєнних злочинів рашистів у селі Озера Гостомельської громади на Київщині. Фото “Українського репортера”.

Зазначимо: кореспонденти “Українського репортера” , починаюючи з весни 2022 року і донині, регулярно розміщують на ютюб-каналі сайту відеорепортажі власного тематичного творчого проєкту “Літопис війни” про воєнні злочини російських окупантів у Київській області.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”