Помоліться за наших дівчат і хлопців, які тримають Бахмут, Авдіївку й інші гарячі точки фронту – Блаженніший Святослав

Той, хто є причасником джерела Воскресіння, не боїться смерті. Хто має можливість черпати з джерела життя і воскресіння, стає носієм, причасником тої перемоги, яку сьогодні пальмовим віттям святкує Єрусалим, яку через героїчну українську молодь Господь Бог, що є джерелом будь-якої перемоги, дарує Україні.

Про це сказав глава УГКЦ Блаженніший Святослав під час проповіді до вірних у Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві у Квітну неділю.

«Сьогодні Христова Церква святкує одне з найбільших християнських свят у літургійному році, свято, яке ми ще називаємо Квітною, або Пальмовою, неділею, яке є дверима до Пасхи Господньої», — зазначив предстоятель УГКЦ.

Пояснюючи його зміст, проповідник зазначив, що Євангельське читання нам описує єдину Божу дію, яка відбулася начебто у два етапи: воскресіння Лазаря та входу Христа у Єрусалим.

«Ким є Христос, про якого всі так багато говорять?» — акцентує увагу архиєрей.

«Начебто відповідаючи на питання, хто Він такий, люди вийшли назустріч Христові, несучи в руках пальмове віття. Сьогодні Єрусалим вітає не тільки переможця смерті. На запитання, хто Він такий, сам Христос, воскрешаючи Лазаря, відповідає: „Я — воскресіння і життя. Хто в мене вірує, той навіть і вмерши — житиме!“» — пояснив Глава Церкви.

Блаженніший Святослав наголосив, що сьогоднішнє свято Квітної неділі є святом нашої віруючої молоді.

«Улюблені дівчата та хлопці, вітаю вас сьогодні з вашим святом! Бо сьогодні ви є учителями, учительками віри у спільноті Христової Церкви. За вас ми сьогодні особливо молимося. Ми знаємо, що молодість часто називають весною людського життя. Коли ми спостерігаємо, що ось уже зелені галузки розпускаються, всі кажемо, що ось життя пробуджується і перемагає!» — сказав Глава Церкви.

Він наголосив, що сьогодні саме на плечі української молоді найбільше упав тягар війни. Відтак під час освячення галузок верби попросив вірян помолитися за українську молодь.

«Помоліться хоча б раз „Господи, помилуй!“ за наших дівчат і хлопців, які тримають Бахмут, Авдіївку й інші гарячі точки лінії фронту. Ми віримо, що сьогодні до нас, на наші престоли, до Києва як нового Єрусалиму, прийде Христос — носій джерела і воскресіння. Ми з вами — народ непереможний», — сказав проповідник.

Департамент інформації УГКЦ.

На світлині: глава УГКЦ Блаженніший Святослав освячує вербові галузки. Київ, 9 квітня.

Фото “Українського репортера”.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”