Нардеп Мельничук влаштував стрілянину на столичній Троєщині (+відео)

Народний депутат від депутатської групи “Воля народу” і колишній командир батальйону “Айдар” Сергій Мельничук влаштував стрілянину на Троєщині, у Києві. Про це повідомило видання dtp.kiev.ua і виклало фото, де нардеп зачинився в автомобілі і комусь телефонує.

“Машину заблоковано, чомусь випало скло і спустилися колеса. Поліція охороняє. Стріляли бойовими”, – пише видання, яке спеціалізується на надзвичайних подіях.

За попередньою інформацією, постраждалих немає, Мельничук (за деякими даними, його помічник) стріляв у повітря, щоб налякати людей, які оточили його авто. На місці працюють поліція, СБУ та прокуратура.

До цього у Фейсбуку народний депутат викладав відео про майновий конфлікт на Троєщині. Жодних коментарів він не робить, на камеру записує чоловіка похилого віку, який водить його кабінетами. На відео можна побачити і нардепа Надію Савченко, яка також мешкає на Троєщині.

“Сьогодні, реагуючи на звернення громадян, була присутня під час виселення громадської організації “Український конгрес інвалідів” із займаного приміщення на Сабурова, 16-а (Деснянський район). По факту у приміщенні розміщувалася школа для дітей з особливими потребами “Славія”. (Засновники школи та конгресу – одні й ті ж). Приміщення колись належало дитячому садочку, кілька років тому його передали на баланс районного управління освіти.

Моя позиція у цій ситуації – все повинно бути згідно з чинним законодавством. В даному випадку є рішення суду. Мікрорайону потрібен дитячий садок, а приміщенню – капітальний ремонт.

Втім важливо у кожній ситуації залишатися людьми. Тому погано те, що виселення робили з ґвалтом, криком, відбулося загострення ситуації, місцеві мешканці налаштувалися проти інвалідів, які займали приміщення.

Садочок насправді потрібен, втім і школа для дітей з особливими потребами не повинна залишатися на вулиці. Тож проводитиму переговори з КМДА, аби підшукати тим, кого виселили, альтернативне приміщення “,- написала Савченко у Фейсбуку.

Один з активістів,  присутніх на місці, так описав конфлікт, в який втягнули нардепа Мельничука: “Два роки тому шахрайським шляхом дитячий садок було вилучено із комунальної власності, але місцеві мешканці із цим не погодилися і зрозуміло чому – для дітлахів місць у дитячих закладах Києва катастрофічно не вистачає.

Два роки судів і нарешті справедливість була відновлена – угоду було визнано незаконною, її було скасовано, а дитячий садок повернуто у комунальну власність. Але раптом приїхав… хто б ви думали?.. Народний депутат Мельничук! Який став на захист шахраїв-рейдерів і плювати він хотів на дітей та на їх батьків разом узятих!

До його компанії також долучилась народний депутат Надія Савченко, але їй люди пояснили ситуацію, показали рішення суду, і вона не стала сперечатися – поїхала собі геть.

А от потвора Мельничук заявив, що рішення суду для нього нічого не означає і тут буцімто буде його громадська приймальня! Але місцеві такою поведінкою обурилися і у прямому сенсі того слова трохи потовкли йому пику. На що Мельничук дістав свій пістолет і почав стріляти у людей.

Наразі він разом із своїм охоронцем зачинилися в машині,  оточеній місцевими жителями та ветеранами зі спілки Деснянського району міста Києва. Поліція намагається їх вгамувати і не допустити суду Лінча, бо розлючений натовп вже почав бити вікна в тій машині й витягати за вуха того шакала”, – написав у Фейсбуку Євген Шевченко.

Судячи з усього, участь у конфлікті брав і народний депутат Борислав Береза, який також балотувався у цьому районі. Щоправда, не зрозуміло, чий бік він займає.

“На Троєщині стався конфлікт місцевих жителів з рейдерами, які хотіли віджати дитячий садок. Та не той райончик вибрали. Троєщина зустріла рейдерів так тепло і привітно, що, прощаючись, рейдери відстрілювалися. Їм це не допомогло. Їх пов’язали. Садочку бути! Подробиці пізніше”, – написав Береза.

Поліція інцидент офіційно не коментувала.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *