Мама Ілона Маска знову підтримала Україну і заговорила українською

73-річна мама американського мільярдера та засновника компанії SpaceX Ілона Маска – Мей Маск – невпинно підтримує Україну у боротьбі за свободу у війні проти росії.

Ще на початку повномасштабного вторгнення рф в Україну Мей Маск записала відеозвернення до українців. А тепер завдяки ініціативі Share UA Voices Мей заговорила українською.

У відео Мей Маск з’явилася у сукні-вишиванці від української дизайнерки Юлії Магдич, зробила укладання та нанесла макіяж. Відео жінка записувала на тлі своєї книжки “Жінка, яка має план”.

У ролику Мей розмовляє англійською, але за допомогою технологій її голос звучить українською, повністю передаючи зміст звернення жінки.

Мей запостила це відео у Твіттер і написала:

“Моя українська видавчиня попросила мене відправити повідомлення з цією озвучкою українською мовою. Її щоденні оновлення шокують! Вона попросила залишити посилання на пожертвування”, — написала Маск і залишила посилання на сайт Національного банку України, який відкрив рахунок для збору гуманітарної допомоги українцям, постраждалим від російської агресії.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”