Луценко: організаторів убивств на Майдані покарають після ухвалення закону про заочне засудження (+відео)

Організаторів злочинів проти активістів Майдану зможуть судити після уточнення закону про особливості заочного засудження. Про це у Фейсбуку повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко.

“Розслідування справ Майдану – найважливіша частина роботи ГПУ. Обвинувальні акти щодо 220 осіб скеровано до суду. Притягнення до відповідальності високопоставлених організаторів, які переховуються в РФ, розпочнемо відразу після уточнення закону про особливості заочного засудження, який знаходиться в парламенті”, – написав Луценко.

Загалом розслідування ведеться стосовно 353 осіб, з яких 48 – високопосадовці. За “справами Майдану” ухвалено 25 обвинувачувальних вироків щодо 35 осіб. Утім з них реальну міру покарання застосовано лише до однієї особи – одного з “тітушок”.

Сьогодні ж в Інтернеті з’явилося нове відео розстрілів на Майдані 20 лютого 2014 року з посекундною відеореконструкцією. Анонімний автор повідомив, що це “оновлена та доповнена редакція попередньої роботи “Висота Жовтневий”. Проводиться посекундна (навіть покадрова) відеореконструкція 20 лютого 2014 року від 6.00 до 12.00″. За цей час вбито 45 із 48 мітингувальників та 2 правоохоронці.

За словами автора, “у даній роботі синхронизовані 4 камери відеонагляду та величезна кількість відео та фотоматеріалів, – близько 100 авторств”.

Автор стверджує, що завдяки цьому матеріалу “можна відстежити будь-кого, хто ідентифікований хоча б на одному кадрі чи фото; можна побачити, що відбувалось у всіх куточках Майдану Незалежності і вулиці Інститутської в один і той самий момент часу, а головне – ці результати дають можливість кожному робити висновки про розвиток подій та тих, хто стріляв”.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *