Білорусь не пускатиме людей з паспортами “ЛНР” і “ДНР”

В’їзд до Білорусі за паспортами самопроголошених ЛНР і ДНР буде неможливим. Про це заявив офіційний представник держприкордонкомітету республіки Білорусь Антон Бичковський.

За його словами, до Білорусі пускатимуть лише за документами, які дають на це право, закріплене у міжнародних і двосторонніх угодах.

Якщо на кордоні будуть виявляти осіб з паспортами псевдореспублік на Донбасі, їх притягатимуть до відповідальності. Хоча останнє слово у цьому питанні матиме міністерство внутрішніх справ Республіки.

“Це питання більше до міністерства внутрішніх справ, оскільки прикордонників у нас на російському напрямку немає”, – сказав Бичковський.

Рішення Росії визнати паспорти тимчасово окупованих районів Донецької і Луганської областей сьогодні розкритикував і уряд Німеччини. За словами прес-секретаря німецького уряду Штеффена Зайберта, це порушення Мінських домовленостей і Німеччина не збирається визнавати такі “документи”.

“Визнання документів, виданих самопроголошеною Донецькою Народною Республікою підриває єдність України і повністю суперечить всьому тому, що було узгоджено в Мінську, і тому абсолютно неприпустимо”, – сказав Зайберт.

З аналогічною заявою сьогодні виступила і Франція. Там рішення Москви визнати документи самопроголошених республік назвали порушенням Мінських угод.

“Франція шкодує про це рішення. Ми закликаємо російську владу використати свій вплив на лідерів сепаратистів заради того, щоб Мінські угоди були виконані без зволікань”, – заявили у МЗС Франції.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *