Командувач Об’єднаних сил генерал Кравченко звернувся до бойових побратимів (+відео)

Два роки тому, 30 квітня 2018-го розпочалась операція Об’єднаних сил із відсічі та стримування збройної агресії Росії на Донбасі.

Командувач об’єднаних сил генерал-лейтенант Володимир Кравченко публічно звернувся до колег та бойових побратимів.

Генерал Володимир Кравченко. Фото АрміяInform

Цитуємо:

“Операція об’єднаних сил – це військова операція зі стабілізації ситуації на Донбасі та його соціального відродження. Окрім суто армійської складової, ми також проводимо ряд правоохоронних, цивільно-гуманітарних заходів, реалізовуємо комплекс проєктів щодо відновлення інфраструктури і створення умов для подальшого мирного життя регіону.

Ці два роки видались складними і напруженими. Проте, з усією відповідальністю я можу запевнити народ України у тому, що ми не поступимось російському окупанту та не віддамо жодного клаптика нашої землі. Адже на сьогодні українська армія — це зовсім не те військо, що ми мали напередодні збройної агресії з боку Російської Федерації. Ми не стоїмо на місці, постійно вдосконалюємось.

Досягнутих спроможностей нам достатньо, щоб із російськими найманцями, які беруть участь в агресії проти України, вести діалог «мовою української зброї». Ще раз наголошу – війна закінчиться в той самий день, коли буде звільнений останній клаптик української землі!

Сьогодні від себе особисто та від колективу Об’єднаних сил висловлюю щиру вдячність усім, хто упродовж цього періоду самовіддано та наполегливо допомагав виконати довірену нам народом України місію – захист Батьківщини від агресивних зазіхань Російської Федерації.

Окремо висловлюю глибокі співчуття рідним і близьким воїнів, які пожертвували своїм життям в боях на сході країни. Світла пам’ять сучасним українськими героям!

Ні на мить ми не повинні забувати й про тих наших захисників, які у протистоянні з агресором втратили здоров’я, отримали поранення і каліцтва. Як ніхто інший, вони і їх родини потребують нашої щоденної підтримки та допомоги.

Вірю у невичерпні сили української армії і міць нашого з Вами непохитного лицарського духу!

Вірю у нашу з Вами перемогу над російським окупантом!
Слава Україні!”

Фото із Фейсбук-сторінки штабу операції Об’єднаних сил

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *