Дарина Вдовенко, яку публічно принижувала Лобода на концерті у Харкові, стала героїнею соцмереж (+відео)

Українська співачка Світлана Лобода, яка після 2014 року регулярно виступала та жила в росії, приїхала в неділю на концерт до Харкова. На відео у соцмережах видно, що її шанувальників в місті виявилося чимало.

Але найбільшу увагу привернула 16-річна дівчина Дарина Вдовенко, яка прийшла на виступ з плакатом “Харків без Лободи”. Весь концерт вона мовчки простояла з цим плакатом – навіть тоді, коли до неї привселюдно та під овації шанувальників підійшла поглузувати сама співачка.

Відео, де Лобода улесливо запитує дівчинку, хто заплатив їй гроші за таку акцію, розлетілося в інтернеті. Користувачі розгнівані, а сама Дарина стала героїнею соцмереж.

16-річна Дарина, яка щойно випустилась зі школи, розповіла ВВС, що вона покидала місто у перші дні великої війни. Спочатку у межах області, а потім до родичів на захід України.

Але вже з початку 2023 року вона знову мешкає у рідному місті. Каже – іноді стає свідком російських обстрілів.

Дівчина каже, що дізналася про концерт Лободи у телеграм-каналах міста, і вирішила прийти туди, щоб нагадати людям про минуле співачки.

“Коли думала, йти чи не йти, міркувала над словами, які можна написати. Дійшла до такої думки і за кілька секунд наваяла те, що було”.

Концерт Лободи зібрали в специфічному місці – неподалік від входу в зоопарк, біля фонтана з мавпами, які грають на музичних інструментах, що вже виклало багато насмішок серед українців.

Сама Лобода у відповідь на хвилю обурення в соцмережах вже висловила повагу до вчинку дівчини.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *