Богдан Горинь: «Виставка у Києві спростовує брехню злочинця світового масштабу» (+відео)

Національний музей літератури України запрошує на виставку трьох знаних українських митців-побратимів, які працюють в жанрі історичної картини. Свої твори на широкий загал представили відомі художники: Олександр Мельник, Василь Корчинський та Олесь Соловей.

На фото (зліва направо): Василь Корчинський, Тарас Компаніченко, Олександр Мельник, Олесь Соловей. Фото “Українського репортера”.

Виставка має назву «Неспалима. З глибини століть. Незборима» і свідчить про винятково правдиве заглиблення у знакові, колосальної ваги події в історії нашого народу – від сивої минувшини до сьогодення.

Читайте також: Історичні картини, як передова музейного фронту.  У Києві – особлива художня виставка (+відео)

Експозиція дає змогу вкотре заглибитися у нашу історію, сказав під час відкриття виставки мистецтвознавець, громадський діяч Богдан Горинь.

Він вважає, що роботи митців «спростовують нісенітниці та брехню злочинця світового масштабу – путіна», який заперечує нашу історію та й взагалі відмовляє Україні у праві на існування.

 

На фото (зліва направо): Народний художник України, академік Василь Перевальський, Олесь Соловей, Богдан Горинь. Фото Андрія Некрасова.

Богдан Миколайович каже, що в генах росії є щось успадковане від монголо-татарської орди, яка розширювала свої території загарбницьким шляхом, вбивствами мільйонів людей. На його думку, заспівом до сьогоднішньої розкішної виставки є картина Олександра Мельника «Діяння Андрія Боголюбського на Русі» – ось звідси й бере початок історія ненависті, злоби, агресії, загарбницьких війн московії.

Картина Олександра Мельника «Діяння Андрія Боголюбського на Русі». Фото “Українського репортера”

 

 

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”