Жінка з Каліфорнії несподівано знайшла сина, якого 30 років вважала померлим

Після проходження тесту на ДНК, жінка з Каліфорнії дізналася, що її хлопчик, який, як їй сказали, помер після пологів, насправді живий і здоровий. Зараз йому 30 років.

Цю зворушливу історію розповідає видання Fox News.

Тіна Беджарано розповіла, що другу дитину, Крістена, вона народила, коли їй було всього 17 років. І її мати поставила ультиматум: залишити тільки одну дитину – дочку Тіффані, або сина Крістін.

Потім, після пологів  мати  дівчини сказала, що хлопчик помер через 15 хвилин після пологів. Вона ніколи не бачила свого сина, але щорічно відзначала його день народження.

«Щороку було важко. Вона впадала в глибоку депресію », – розповідає її чоловік Гардер.

У минулому році дочка Тіффані переконала свою матір здати аналіз ДНК. Незабаром після цього вона отримала електронного листа: «Я думаю, нам потрібно поговорити. Ми родичі, і ви – моя мама ».

Тридцять років тому, через п’ять днів після народження хлопчика, його усиновила любляча сім’я. Він виріс в Лас-Вегасі, так і не знаючи, що його біологічна мати не перестає про нього думати.

Зараз Крістен живе в Нью-Джерсі зі своєю дружиною і маленькою дитиною.

«Дивлячись на нього, я просто хочу плакати», – сказала Беджарано.

Хоч Гардер не є біологічним батьком Крістена, він все одно вважає хлопця своїм сином. «З Крістеном ми спілкуємося вже кілька місяців. Він називає мене татом, а я кличу його сином. Пишу йому щоранку », – додав він.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *