З голлівудської “Алеї слави” приберуть зірку Дональда Трампа?

Декілька днів тому зірку Дональда Трампа на “Алеї слави” в Голлівуді пошкодили вандали.

Відновивши зірку, міська рада Західного Голлівуду прийняла рішення прибрати її з тротуару, – повідомляє АВС. Оскільки це не перший випадок, коли зірку президента атакували вандали, влада вирішила, що її необхідно вберегти від можливих пошкоджень в майбутньому.

“Міська рада одноголосно прийняла рішення прибрати зірку Дональда Трампа з голлівудської Алеї слави”, – написав у твіттері мер Західного Голлівуду Джон Дюран. Однак, щоб це дійсно відбулося, рішення міської ради недостатньо. Їхня думка враховується лише як рекомендація, яку розглянуть Лос-анджелеська міська рада та Голлівудська торгова палата, яка опікується “Алеєю слави”.

“Голлівудська Алеї слави” – це інституція, що відзначає позитивний внесок людей, які отримують зірки, – стверджує президент Голлівудської торговельної палати. – Ми сподіваємося, що якщо люди незадоволені кимось із наших лауреатів, то вони зможуть направити свій гнів на щось більш позитивне, ніж вандалізм. Демократія заснована на повазі закону. Люди можуть змінити ситуацію шляхом голосування, а не знищуючи державну власність”.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *