Поліція Польщі офіційно заявила, що не затримувала українського журналіста Михайла Ткача

Поліція Підляського воєводства ввечері 27 лютого повідомила про те, що “не затримувала журналіста з України”.

Це сталось після того, як про затримання розповів журналіст “Української правди” Михайло Ткач.

“Увага, фейкові новини! Підляська поліція не затримувала журналіста з України. Це неправдива інформація”, – йшлося в інформації поліції в X.

Повідомленням, яке поширила поліція Підляського воєводства, також поділився верифікований акаунт поліції Польщі.

Натомість посол України в Польщі Василь Зварич підтвердив, що втрутився у справу затриманого журналіста.

“Вони знімали рух поїздів, запускали дрон. Поліція вирішила перевірити, хто це був, щоб це не виявилися провокатори. Справа була швидко вирішена”, – сказав він.

Раніше український журналіст Михайло Ткач розповів про те, що був затриманий польською поліцією біля польсько-білоруського кордону. Журналіст знімав матеріал про транзит продукції між Польщею, російською федерацією і білоруссю.

Ткач розповів, що на допиті у комендатурі повідомив, що “ми журналісти і сказав, що ми знімаємо, як Польща торгує з росією через білорусь і як Польща торгує з білоруссю, як сільськогосподарська продукція йде з росії і білорусі у Польщу”.

За словами журналіста, було видно, що представники польської спецслужби перелякалися. Вони почали запитувати, хто ще про це знає, чи знають про це українські можновладці, український уряд.

У підсумку Ткача та оператора утримували у комендатурі щонайменше чотири години і відпустили після дозволу “зверху”. Увесь цей час журналістам не дозволяли ні з ким зв’язатися.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *