“Ми солідарні з Україною” – президент Естонії Алар Каріс

Президент Естонії Алар Каріс 22 лютого прибув до столиці України з візитом, щоб висловити солідарність за умов продовження агресії Росії.

«Прибув до Києва. Далі – зустріч із президентом України Володимиром Зеленським. Ми солідарні з Україною, ми нікуди не тікатимемо, ми далі підтримуватимемо вас у будь-який можливий спосіб», – написав Алар Каріс у Твітер.

Після переговорів із Зеленським естонський лідер наголосив, що його країна виступає за територіальну цілісність України в її міжнародно визнаних кордонах, а російський «президент Путін відповідатиме перед майбутніми поколіннями за свої дії».

Президент України висловив естонському колезі подяку за підтримку України в складний момент її історії.

Нагадаємо, що 21 лютого Путін спочатку оголосив про визнання Росією незалежності окремих районів Донецької та Луганської областей, а згодом – про введення регулярних російських військ на території, контрольовані російськими гібридними силами на сході України.

США та інші країни Заходу раніше заявляли, що в разі російського збройного вторгнення на територію України запровадять проти Росії жорсткі санкції. Контрольовані угрупованнями «ДНР» та «ЛНР» території всі країни світу, окрім Росії, вважають територією України.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *