Борис Джонсон: Путін налаштований на повномасштабне вторгнення в Україну

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що президент Росії Владімір Путін налаштований на повномасштабне вторгнення в Україну.

Про це він сказав після засідання урядового комітету з надзвичайних ситуацій COBRA, повідомляє Sky News.

Виступаючи після засідання, Джонсон попередив про “нову ірраціональну поведінку Росії”.

“Боюсь, все свідчить про те, що президент Путін справді налаштований на повномасштабне вторгнення в Україну, захоплення, підпорядкування незалежної, суверенної європейської країни, і я думаю, давайте будемо абсолютно зрозумілими, що це буде абсолютною катастрофою”, – сказав він.

Прем’єр заявив, що Британія працюватиме над тим, щоб “Путін зазнав невдачі”, якщо він здійснить повномасштабне вторгнення до Києва, “що він, здається, пропонує зробити”.

“Він вважає, що Україна не має реального права на існування як суверенна, незалежна країна. Але це йде врозріз з усім, за що ми боролися наприкінці холодної війни, це йде врозріз зі сподіваннями українського народу. Найскладніше зараз для Владіміра Путіна у проведенні цієї війни… він зіткнеться з чимось, що, я думаю, йому буде дуже важко перемогти, і це українське почуття національної гордості та їхня рішучість захищати свою країну”, – сказав Джонсон.

Читайте також:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *