Дональд Трамп заборгував своєму охоронцеві 130 доларів і залякував власників землі у Шотландії

Ексохоронець Дональда Трампа житель шотландського Абердина Кевін Маккей розповів, що робота на мільярдера зруйнувала його життя.

До того ж колишній президент досі не віддав йому борг – 130 доларів за чізбургери, які він колись купив на прохання мільярдера у McDonald’s.

Кевін Маккей “вилив душу” в інтерв’ю британському виданню  Daily Mail. Кевін працював на Трампа у Шотландії упродовж п’яти років. Звільнили його у 2012-ому. У нього була хороша репутація, тому його й рекомендували Трампу. Раніше Кевін охороняв знаменитостей, у тому числі поп-зірку Брітні Спірс.

А звела доля Трампа і Кевіна після того, як Дональд придбав маєток у Шотландії з полями для гольфа. У 2007 році координатор цієї угоди запитав у Кевіна, чи не хоче він опікуватися безпекою Трампа.

«Я ніколи про нього не чув, але ця людина сказала мені, що мільярдер з Америки хоче зробити цю територію однією з кращих полів для гольфу в світі. Я погодився».

Кевін опікувався Маклауд-хаусом (маєтком), названий Трампом на честь своєї матері, а також піклувався про безпеку сім’ї мільярдера під час їхнього приїзду до Шотландії.

 

Меланія Трамп із сином в Шотландії.

Колишній охоронець згадує випадок, коли одного разу, 2008 року, купив фаст-фуд для Трампа. Це було тоді, коли майбутній президент США прямував в аеропорт Абердіна на північному сході Шотландії після відвідин улюбленого поля для гольфу Trump International.

Трамп попросив зупинитися біля McDonald’s, щоб купити їжу для польоту назад, до Нью-Йорка.

Кевін каже, що «у Трампа не було британської валюти – фунтів стерлінгів, – тому він запитав мене, чи можу я сплатити за нього готівкою.

Я сказав: «Звичайно» і прийняв замовлення – близько 20 чизбургеров, картоплю фрs, 10-15 напоїв кока-коли… Загалом це обійшлося мені приблизно в 95 фунтів стерлінгів, і пан Трамп сказав мені: «Тобі повернуться ці кошти». Для мене це була пристойна сума грошей, оскільки я заробляв близько 2000 фунтів стерлінгів (2700 доларів США) на місяць, працюючи на Трампа».

Згодом Кевін чомусь соромився попросити Трампа повернути борг. І досі тримає образу за цю трампівську скнарість.

Про звичаї Трампа свідчить і такий факт. Настрій мільярдера зіпсувавя після його другої поїздки до Шотландії, оскільки деякі місцеві жителі, які володіли землею, призначеної для гольфа, відмовлялися її продавати.

Маєток Трампа у Шотландії.

Трамп попросив Кевіна :

«Я хочу, щоб ти влаштував цим ублюдками важкі часи. Він говорив нам блимати фарами і натискати гудки на наші машини всю ніч, щоб понервувати цих людей.  Я відповів: «Ні, ми цього робити не будемо».

Кевін також розповів журналістові про свої житейські незгоди. Через стреси на роботі  у Трампа він змушений був розлучитися з дружиною.

У 2012 році і охоронця викликали в кабінет виконавчого віце-президента Trump International Сари Мелоун і звільнили без пояснення причин.  Згодом, через два роки після цього його запроторили до в’язниці на чотири роки за податкове шахрайство.

Кевін доказував, що не винен, але довести це не зміг. Він вважає цю справу судовою помилкою.

Сьогодні ексохоронець Трампа працює кур’єром.

На фото: праворуч біля Трампа Кевін Маккей. Фото із сайту  Daily Mail.

Читайте також:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *