Євробачення 2024. Сьогодні відбудеться перший півфінал, у якому виступить Україна

Сьогодні, 7 травня, у шведському місті Мальме відбудеться перший півфінал міжнародного пісенного конкурсу Євробачення 2024, під час якого за місце у фіналі боротимуться представники 15 країн, зокрема й України.

Виступ представниць України, дуету Alyona Alyona і Jerry Heil з піснею Maria & Teresa відбудеться в першій половині півфіналу — вони виступлять під 5 номером.

Пряма трансляція першого півфіналу Євробачення 2024 розпочнеться 7 травня о 22:00 за Києвом. NV проводить текстову трансляцію конкурсу.

Європейська мовна спілка проводить прямі трансляції півфіналів і фіналу без коментарів на своєму офіційному YouTube-каналі. Пряма трансляція півфіналів розпочнеться 7 і 9 травня о 22:00, тоді як гранд-фінал стартує 11 травня о 22:00.

Подивитися трансляцію Євробачення в Україні також можна на таких платформах:

телеканал Суспільне Культура
сайт Суспільне Культура
сайт Суспільне Євробачення

Перший півфінал Євробачення 2024: як голосувати

Згідно з правилами пісенного конкурсу, голосувати за представника своєї країни — заборонено.

Відповідно до правил Євробачення, голосувати можна тільки в тому півфіналі, в якому бере участь ваша країна. Глядачі можуть проголосувати через офіційний додаток Євробачення. Його можна встановити на iOS, Android або Windows.

Також голос за фаворита або фаворитку можна віддати, надіславши SMS на спеціальний номер телефону — для кожної країни він буде свій. Телефон для SMS-голосування буде доступний на екрані під час трансляції Євробачення, а також на сайті.

Глядачі, які дивляться Євробачення з країн, що не є учасниками конкурсу, також можуть проголосувати в півфіналах і грандфіналі через офіційний додаток Євробачення або на сайті голосування Євробачення 2024.

Цього року в правилах голосування за улюблений виступ на Євробаченні є певні оновлення. Так, раніше лінії для голосування відкривали після того, як усі учасники покажуть свої виступи, а з цього року віддати голос можна буде вже після того, як на сцену вийде перший конкурсант. Таким чином у охочих узяти участь у голосуванні буде більше часу для вибору фаворита.

Режисеркою-постановницею номера представниць України стала знаменита кліпмейкерка і режисерка Таню Муінью.

Представниці України раніше розкрили значення символів на своїх костюмах, у яких виступають на Євробаченні 2024.

«Це не просто костюми чи щось красиве. На Альоні справді кольчуга, на мені – лати. Вони реальні. Вони мають велику вагу, з цим важко рухатися, але ми усвідомлено вибрали це, щоб не просто це були символи, а щоб ми самі могли це відчувати і трушно транслювати. За референс мого костюма ми обирали зображення захисника Архангела Михаїла», — прокоментувала Jerry Heil.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *