Внаслідок пожежі в російському Кемерові загинули 53 людини

У неділю вдень, 25 березня, у центрі російського Кемерова, що на південному сході Сибіру, виникла пожежа у торгово-розважальному центрі «Зимова вишня». За останніми даними, загинули 53 людини, в тому числі щонайменше дев’ять дітей, 16 вважаються зниклими безвісти.

Загасити пожежу не вдалося і на ранок понеділка, у величезній будівлі і досі жевріє кілька вогнищ.

Більшість жертв – відвідувачі кінотеатру, пожежники змогли дістатися кінозалів лише  увечері 25 березня. У будівлі не спрацювала сигналізація, тож про необхідність тікати люди могли дізнатися лише від працівників ТРЦ й інших відвідувачів, багато людей виявилися заблоковані всередині приміщень.

Найімовірніші версії пожежі: підпал або випадкове загоряння. Вже відомо, що вогонь спалахнув у дитячій ігровій зоні поруч з кінотеатром. Припускають, що хтось із дітей міг підпалити поролоновий наповнювач у батутному басейні. Розглядається також версія про несправну електропроводку або свічки, запалені на дитячому святі.

Слідчі вже затримали чотирьох осіб. Їхні імена не розголошуються, але відомо, що серед них орендар приміщення, де був епіцентр пожежі, голова керуючої компанії, яка відповідала за ТРЦ, власник «Зимової вишні» і відповідальний за пожежну безпеку.

Чи постраждали внаслідок пожежі громадяни України – з’ясовує наш консул у Новосибірську.

Фото ТАСС

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *