В Якутії запалили шини. Шаман знову йде виганяти Путіна з Кремля

Якутський шаман Олександр Габишев вирушив у черговий похід на Москву – виганяти з Кремля Путіна. Його нестандартна акція співпала з великими протестами вахтовиків у Якутії, зокрема на Чаяндинському нафтовому газоконденсатному родовищі Газпрому.

Тут працює близько 3,5 тисячі осіб. Майже третина від цієї трудармії заразилися коронавірусом.

Чаяндинське родовище. Фото: gazprom.ru

Однак влада приховує реальні цифри хворих, пишуть ЗМІ. Вона також ігнорує скарги вахтовиків на дуже погане харчування, на те, що їх годують як свиней, на тотальну антисанітарію.

Обурені люди вже почали перекривати технологічні дороги, влаштовуючи дерев’яні завали, також палять шини. Початок повстання проти диктатури?

Нагадаємо про шамана. Олександр Габишев із Якутська вже декілька разів вирушав у похід на Кремль.

Путіна називає “демоном”. Шаман раніше говорив, що обрав шлях воїна, однак його добровольчимй загін “йтиме мирним шляхом”, щоб “демона вигнати мирними методами”.

Габишев висловлював думку, що в Росії має бути народовладдя, і збирався ініціювати “народні повстання”.

Торік, в ніч на 19 вересня шамана викрали співробітники спецслужб. Це сталося на межі Бурятії та Іркутської області. Його доправили у психіатричну клініку в Якутську, а згодом узяли підписку про невиїзд. Проти нього було порушено кримінальну справу про заклики до екстремізму.

7 грудня Габишев удруге вирушив у Москву “виганяти” Путіна, і його затримали за три дні після початку походу. Узяли підписку про невиїзд.

Малюнок Андрія ПЕТРЕНКА

 

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.