Рим і Мілан запрошують на відкриття тюльпанових садів

Наприкінці березня в Римі та Мілані запрошують весняні сади тюльпанів, де можна буде прогулятися і пофотографуватися серед сотень тисяч квітів.

Парк TuliPark в Римі почне роботу 21 березня Via dei Gordiani – на території 26 тисяч квадратних метрів висаджено понад 300 тисяч тюльпанів близько 90 різних сортів, – повідомляє experttur.

На відвідувачів чекає квіткове поле з чотирма кілометрами рядів тюльпанів, а також нові пам’ятки і розваги для всієї родини, від вітряних млинів до гігантських голландських дерев’яних черевиків – кломпов, повідомляє italia-ru.com. Туристичний портал TripAdvisor вже назвав TuliPark одним з кращих місць Риму, рекомендованих для відвідування в 2019 році.

Як ми повідомляли раніше, сад Tulipani-Italiani в Мілані цьогоріч змінив місце розташування, переїхавши з Корнаредо (Cornaredo) до приміського Арезе (Arese), на вулицю Лурагі (via Luraghi). Сад розміром з чотири футбольні поля, засаджений понад 570-ма тисячами цибулин різнокольорових голландських тюльпанів 450 різних сортів.

Серед новинок – місце для пікніка та ігровий майданчик для дітей, а також можливість взяти участь в романтичній фотосесії. Tulipani-Italiani відкриється днями, точну дату можна буде побачити на сайті саду.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *