У Москві затримали брата Олексія Навального

Співробітники правоохоронних органів Російської Федерації завершили обшук у квартирі політика Олексія Навального у Москві.

Як повідомляє МБХ медиа, після закінчення обшуку брата опозиційного політика Олексія Навального – Олега Навального, забрали поліцейські. Куди саме повезли затриманого, невідомо.

Нагадаємо, що у суботу, 23 січня, у Росії почалися акції протесту з вимогою звільнити Олексія Навального. Перші протести стартували у Хабаровську приблизно о 13:00 за місцевим часом (5 ранку за Києвом). Станом на 21:30 стало відомо, що кількість затриманих на акціях протесту в Росії перевищила три тисячі осіб. Затримання протестуючих проводилися більше, ніж у 100 російських містах.

Також, того ж дня, стало відомо, що у Москві затримали дружину Олексія Навального – Юлію Навальну. Проте за кілька годин її відпустили з відділку поліції.

А сьогодні, 27 січня, у Москві силовики прийшли обшукувати квартири опозиціонера Олексія Навального та його дружини Юлії Навальної. Всі обшуки відбувалися за статтею про порушення санітарно-епідеміологічних правил під час акцій за звільнення політика.

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.