Трамп заявив, що може стати союзником путіна у війні проти НАТО

Трамп пішов проти НАТО. Експрезидент США Дональд Трамп заявив, що “заохочуватиме” ртакувати будь-кого з союзників США по НАТО, які, на його думку, не виконали свої фінансові зобов’язання.

Про це пише The Guardian.

Трамп зробив цю заяву в суботу під час передвиборчого мітингу в Конвеї, у штаті Південна Кароліна, напередодні праймер із республіканських кандидатів у президенти, що відбудуться 24 лютого. Він висловив побоювання щодо допомоги Україні, а також щодо існування НАТО, альянсу 31 країни, який США зобов’язалися захищати в разі потреби.

Білий дім вже назвав ці слова “жахливими і безглуздими”.

Читайте також: Трамп – троянський кінь Путіна. Погляд з Америки

Речник Білого дому Ендрю Бейтс, відповідаючи на запитання про коментарі Трампа, сказав: “Заохочувати вторгнення в країни наших найближчих союзників з боку кривавих режимів – це жахливо і ненормально, і це ставить під загрозу американську національну безпеку, глобальну стабільність і нашу економіку всередині країни”.

Нагадаємо, що на сайті “Український репортер” пбліцист Юрій Кірпічов у 2022 році писав: ”

Дональд Трамп у захваті від визнання Росією Лугандона та Донбабве, пардон, «ЛНР» та «ДНР»: «Коли я вчора побачив це на телеекрані, то сказав: Це геніально». [Президент Росії Володимир] Путін оголошує більшу частину України незалежною. О, це чудово. <…> І він збирається стати миротворцем. Це найбільша миротворча сила», ― захоплювався Трамп в інтерв’ю американському подкасту The Clay Travis and Buck Sexton Show.

Ви здивовані? Я анітрохи. Який мерзотник! Але чому його публічна самоденудація не дивує? Тому що той, хто має очі, бачить і може робити висновки з побаченого. У англійців є гарне прислів’я: якщо хтось виглядає як кішка, нявкає як кішка і взагалі веде себе як кішка, то це і є кішка. Стосовно цього випадку: якщо хтось говорить як російський агент і діє як російський агент, то це і є російський агент.

Ще в «нульових» відомий юрист, людина дуже поінформована, колишній суддя Верховного суду однієї з республік, який потім працював у Москві, писав мені про це. Один його клієнт (з крутих братків) розповідав, як Крокодил, пітерський кримінальний авторитет (між іншим, доктор наук та знайомець Путіна), купив у Трампа корону Міс Всесвіту для своєї юної пасії. За два чи близько того мільйона доларів. Але ось казус–Трамп поклав око на Оксану і її довелося терміново вивозити на батьківщину, перервавши обумовлене умовами конкурсу турне та пішовши на відмову від титулу.

Великий був скандал, але зараз зрозуміло, що була то лише шумова завіса спецоперації з вербування Трампа. Попутна версія, що Путін сам поклав на Федорову око, і лише потім її змінила відома гімнастка, здається мені необґрунтованою та несуттєвою в даному контексті.

Зважаючи на все, Трампа давно пасли, ще з часів СРСР та КДБ, потім вирішили, що час настав і пустили в розробку та розкрутку, а наступні події показали, що операція увінчалася великим успіхом. Саме тому стільки сил і коштів потім витратили на підтримку такого цінного агента на американських президентських виборах 2016 року, та й у 2020-му не менше.Та він виправдав витрати сторицею, завдавши великої шкоди американській демократії. Це чи не єдина успішна багатоходівочка Путіна…”

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *