Теракт у центрі Лондона: є загиблі і поранені (+18 фото)

Біля Вестмінстерського палацу і парламенту Великої Британії відбулася перестрілка. Інцидент стався о 16:40 за Києвом.

Спочатку нападник на автомобілі збив людей (можливо, навмисно) на Вестмінстерському мосту. Кореспондент Ройтерс повідомив, що збили принаймні “дюжину” людей. Двоє – у дуже тяжкому стані, вони стікають кров’ю, одна жінка потрапила під автобус. Поранених, яких відчайдушно намагалися рятувати перехожі, до лікарень забирали гелікоптерами.

Нападник на автомобілі рушив до будинку парламенту і намагався протаранити парламентську огорожу. Він вискочив з автомобіля, встиг поранити ножем одного з поліцейських у жовтому плащі, а тоді його підстрелили правоохоронці. Його доправили до лікарні, де він помер.

Після інциденту роботу парламенту припинили, всередину завели важкоозброєних спецпризначенців, а прем’єр-міністра Терезу Мей вивезли у супроводі посиленої охорони. На вечір вона збирає екстренну нараду силовиків

Центр Лондона взяли під контроль силовики. Загалом постраждила щонайменше 20 людей, у тому числі троє французьких школярів. Станом на 21-00 померли чотири людини: констебль, якого вдарили ножем, дві збиті автомобілем людини та сам нападник.

МЗС України досі з’ясовує, чи постраждали внаслідок теракту громадяни України.

Пізніше стала відома особа терриста: це громадянин Великої Британії Тревор Брукс, відомий також як Абу Еззіддін. Він народився у Лондоні у родині вихідців з Ямайки. Його батьки христяни, однак він сам у віці 17 років прийняв іслам.

Повідомляється, що Абу Еззіддін активно проповідував, виступав на мітингах мусульман і займав радикальну позицію. Зокерма є відеозаписи, де він відкрито підтримує тероризм, а також називає своїх опонентів невірними.

Фото Reuters

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *