Спікер парламенту Грузії пішов у відставку

Спікер парламенту Грузії Іраклій Кобахідзе пішов у відставку. Заяву Кобахідзе 21 червня зачитав мер Тбілісі, генеральний секретар владної партії Грузії «Грузинська мрія» Каха Каладзе після зустрічі з керівництвом політичної сили.

Попри те, що спікер був присутній при тому, як зачитували його заяву, він залишив приміщення без коментарів, – повідомляє Радіо Свобода.

Відставка спікера була однією з вимог учасників акції протесту в Тбілісі, що почалася після того, як депутат російської Держдуми, головуючи на засіданні Міжпарламентської асамблеї православ’я в столиці Грузії, сів у крісло спікера.

Протестувальники також вимагають відставки міністра внутрішніх справ Георгія Ґахарії і початку обговорення в парламенті ініціативи про проведення позачергових парламентських виборів.

20 червня у Тбілісі поліція застосувала сльозогінний газ і гумові кулі проти учасників акції протесту (яких всього було близько 10 тисяч) перед будівлею парламенту. Активісти вимагали відставки голови парламенту, міністра внутрішніх справ і голови Служби держбезпеки.

На цю тему читайте також: 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *