В одному з міст Афганістану таліби вивісили тіла розстріляних людей

На центральній площі афганського міста Герат бойовики угруповання “Талібан” повісили тіла кількох вбитих під час перестрілки чоловіків, яких звинуватили у причетності до злочину.

Про це повідомляє Associated Press News.

Агенція з посиланням на свідків події пише, що таліби вивісили тіла людей, які, на їх думку, вчинили викрадення. Страчених було четверо, їх тіла спочатку виставили на загальний огляд у центрі Герату, а потім три тіла перевезли в різні райони міста для “демонстрації”.

Таліби оголосили присутнім на площі, що застрелені чоловіки нібито були причетні до викрадення людей.

За версією призначеного талібами очільника силовиків в Гераті Зіулхака Джалалі, члени руху “Талібан” врятували батька та сина, яких викрали четверо викрадачів. Джалалі заявив, що викрадачі під час стрілянини поранили таліба, а також цивільну особу, але “четверо (викрадачів) загинули в ході перехресного вогню”.

У Twitter акаунті Afghanistan 24/7 з’явилися фото з Герату, що підтверджують повідомлення Associated Press про дії талібів. Крім того, журналістка Захра Рахімі (@ZahraSRahimi у Twitter) опублікувала відповідне відео.

Один із засновників “Талібану” Норуддін Турабі заявив, що у планах – поновити в Афганістані практики відрубування рук та страт у якості “покарання за злочини”.

Читайте також: 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *