Селфі з пінгвінами, слонами та левами: 81-річні подруги об’їхали за 80 днів увесь світ (+фото)

Дві подруги відсвяткували круглі дати у незвичайний спосіб — здійснили 80-денну навколосвітню подорож. За цей час жінки встигли не лише відвідати всі сім континентів, а й стали зірками соціальних мереж.

Йдеться про найкращих подруг з Техасу Еллі Хембі та Сенді Хейзеліп, яким виповнилося по 80 років: вони вирішили відсвяткувати ювілей, об’їхавши світ за три місяці. Пандемія трохи зрушила дати поїздки, але мрія здійснилася за рік, – пише DIP.

“Авантюрні дами товаришують вже 23 роки. Мандрують разом вони не вперше, але об’їхати весь світ зважилися тільки зараз. Рідні сумнівалися, що їхній божевільний план колись здійсниться. У січні жінки зібралися в дорогу, довівши протилежне”, – розповідають історію жінок у ЗМІ.

“Ідея спала на думку Сенді. Вона сказала: “Еллі, чому б нам не здійснити навколосвітню подорож за 80 днів, коли нам буде 80?” – сказала Еллі Хембі.

Свою подорож вони почали з самого півдня Землі — з Антарктиди. Мандрівниці також відвідали острів Пасхи, побачили північне сяйво та сфотографувалися з пінгвінами, слонами та левами.

Ми побували на Північному полюсі і каталися на санях у Лапландії. Були на Занзібарі. Побували в Єгипті, Індії, Непалі, Балі, Японії, Римі та Лондоні”, – сказала Хембі в інтерв’ю NBC5.

Щоб надихнути інших, Хембі та Хейзеліп ділилися своїми враженнями в TikTok: на їхній обліковий запис підписалися понад 50 тисяч користувачів, а відео зібрало близько мільйона лайків.

“Нас дуже зворушило, що стільки людей стежило за нашою пригодою”, – сказала Хейзеліп USA Today.

Повернувшись додому через 80 днів, подруги зізналися, що поїздка їх зовсім не втомила.

“Від відпустки втомлюєшся. Але це була не відпустка, а пригода, яка спонукає рухатися далі”, – додали жінки.

Нові блогерки сподіваються, що змогли надихнути майбутні покоління і своїх ровесників не боятися ризику та гострих відчуттів.

“Сподіваємося, що послужимо прикладом того, що вирушити до “експедиції всього життя” ніколи не пізно”, – констатують жінки.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *