Путін попросив у Держдуми додаткові гарантії своєї безпеки

Кремлівський диктатор боїться за своє життя.

Російська Держдума розгляне законопроєкт, який передбачає внесення змін до закону про гарантії президенту після закінчення терміну перебування на посаді, а  також членам його сім’ї.

Цей документ вже зареєстровано, йдеться на сайті нижньої палати парламенту.

Відповідно до тамтешнього діючого закону президента не можна притягнути до кримінальної чи адмінвідповідальності за дії, вчинені під час виконання службових обов’язків. А новий законопроєкт забезпечує вже абсолютну недоторканність першої особи (навіть на пенсії), адже викреслено згадування про терміни скоєння злочинів.

Якщо сьогодні російського президента притягувати до відповідальності, то потрібен дозвіл Держдуми і Ради Федерації. У новій версії законопроєкту звинувачення проти президента повинні підтримати не менше третини депутатів. Окрім цього звинувачення ще мають підтримати Верховний і Конституційний суди, після цього остаточний вердикт скаже Рада Федерації.

Отже Путін наперед вимурував неприступні бастіони для свого безпечного життя. Однак історія свідчить, що правосуддя досягало навіть могутніх диктаторів, а багато хто не сховався від народного гніву в підземних бункерах.

Рано чи пізно кара наздожене Путіна. За страшні злочини проти України, проти людства.

Читайте також:

Григорій Омельченко: “Путін може закінчити життя, як Чаушеску, Хусейн або Каддафі”

 

 

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *