Президент Туреччини віддає зарплату для боротьби з COVID-19

Українським мільйонерам і мільярдерам варто брати приклад з президента Туреччини.

Реджеп Ердоган віддає свою зарплату за 7 місяців у Національний фонд боротьби з коронавірусом.

“Жоден вірус не може бути сильнішим від нашої єдності, солідарності та братерства. Ми розпочинаємо кампанію солідарності у боротьбі з коронавірусом… Щодо мене, то я віддам сім своїх зарплат (у Національний фонд боротьби з коронавірусом – ред.)”, – сказав Ердоган у зверненні до свого народу.

Турецькі ЗМІ підрахували, що зарплата президента Туреччини за 7 місяців становить 568 тисяч 750 турецьких лір (близько 87 тисяч доларів США).

Можливо, гарний вчинок Ердогана візьмуть до уваги українські чиновники, найвищі державні діячі. Чому в Україні майже не чути, щоб міністри-багатії пожертвували бодай частину своїх статків для підтримки медиків, для облаштування лікарень? Між тим, у багатьох українських можновладців лежать «під подушками» мільйони гривень і доларів, вони мають величезні кошти на банківських рахунках. Але ж не пожертвують бідному народові бодай дещицю з цього. Усе їм мало, мало…

Нагадаємо, цьогоріч Ердоган відвідав Україну з офіційним візитом.

Урочиста церемонія зустрічі лідера Туреччини відбулася біля Маріїнського палацу у Києві. Президент України Володимир Зеленський і Таїп Ердоган оглянули стрій Почесної варти.  Ердоган звернувся до воїнів з привітанням: “Слава Україні!”. “Героям Слава!”.

Привітання Ердогана українським воїнам викликало велику лють у московитів. Кремлівські ЗМІ, “бризкаючи” хижою ненавистю до нашої країни, лементували – їм не сподобалося, що турецький лідер звернувся до Почесної варти саме з таким привітанням. Їх аж трясло, чому Ердоган звернувся з “бандерівським привітанням”.

На фото: офіційна зустріч президента Туреччини в Києві.

Фото пресслужби Президента України.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *