Кремлівські пропагандисти оскаженіли – Ердоган привітався: “Слава Україні!” (+відео)

В Україні з офіційним візитом перебуває президент Турецької Республіки Реджеп Таїп Ердоган.

Урочиста церемонія зустрічі лідера Туреччини відбулася біля Маріїнського палацу у Києві. Президент України Володимир Зеленський і Таїп Ердоган оглянули стрій Почесної варти.  Ердоган звернувся до воїнів з привітанням: “Слава Україні!”. “Героям Слава!”.

Після зустрічі президентів у форматі віч-на-віч відбудеться восьме засідання Стратегічної ради високого рівня під головуванням Володимира Зеленського та Реджепа Таїпа Ердогана. Також будуть підписані українсько-турецькі двосторонні документи. Президенти України та Турецької Республіки візьмуть участь в українсько-турецькому бізнес-форумі, інформує Офіс Президента України.

Водночас привітання Ердогана українським воїнам викликало велику лють у московитів. Кремлівські ЗМІ, “бризкаючи” хижою ненавистю до нашої країни, лементують – їм не сподобалося, що турецький лідер звернувся до Почесної варти саме з таким привітанням. Їх аж трясе, чому Ердоган звернувся з “бандерівським привітанням”. Критикують його, що він, бачте, не хоче “визнавати Крим російським”.

Це гасло, починаючи з 24 серпня 2018 року, замінило радянські привітання в армії “Здрастуйте, товариші!” та “Бажаємо здоров’я!” і стало офіційним у Збройних Силах України.

Було внесено зміни до Статуту внутрішньої служби Збройних Сил України, Статуту гарнізонної та вартової служб Збройних Сил України та Стройового статуту Збройних Сил України, якими встановлено нове військове вітання “Слава Україні” – “Героям слава”, а також впорядковано Ритуал підняття Державного Прапора України.

Законом доповнено Закон України «Про Національну поліцію» новою статтею 201 щодо запровадження вітання «Слава Україні» – «Героям слава».

Замінено у статутах Збройних Сил України слово «товариш» словами «пан (пані)» у відповідному відмінку та числі.

Загалом “Слава Україні” з різними варіантами відповідей відноситься ще до доби Української революції 1917-21 років. Воно стійко закріпилося у 1930-х, в лавах ОУН.

Московитам і усім кремлівським інформаційним пройдисвітам порадимо не пхати свого поганого носа у наші справи і “насолоджуватися” своїм покручем-гімном про “союз нєрушімий”, вихваляючи до небес свого “верховного правителя”.

Фото і відео: пресслужба президента України

Дивіться також:

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.