Авіакатастрофа: Іран припинив ділитися доказами з Україною після оприлюдненя запису пілота

Українські ЗМІ оприлюднили запис розмови між диспетчерами, який доводить, що Іран від самого початку знав про збиття українського літака МАУ ракетою. Відтепер Іран не буде ділитися з Україною доказами щодо розслідування авіакатастрофи 8 січня.

Директор з розслідувань катастроф в Іранській організації цивільної авіації Хасан Резаіфар заявив, що дії українців “призвели до того, що ми перестали ділитися з ними доказами”, повідомляє Arab News.

Група з технічного розслідування аварії українського авіалайнера дивним чином опублікувала секретний аудіофайл переговорів пілота літака, який летів одночасно з українським літаком, – сказав Хасан Резаіфар.

Зауважимо, що запис був частиною доказів, які українським експертам надали у рамках спільного розслідування, що проводить слідча група. Володимир Зеленський заявляв, що Україна отримала цей запис “без доступу до диспетчерської і без чорних скриньок”.

Іран заявляв, що не віддасть чорні скриньки із збитого літака МАУ Україні. Вивченням інформації, що записана в чорних скриньках, займеться іранське Міністерство доріг та міського розвитку.

Читайте також:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *