Побиття українця у Парижі: французькі ЗМІ підозрюють матір постраждалого у торгівлі людьми

Французькі журналісти дізналися деякі деталі побиття підлітка з України у Парижі.

Видання Le Figaro, посилаючись на свої джерела у правоохоронних органах, повідомило, що слідчі перевіряють інформацію про зв’язок 15-річного Юрія з бандою з району Богренель під назвою “RD4”, яка раніше напала на іншу, що діє у місті Ванв, недалеко від Парижа.

Поліція не виключає, що побиття могло бути помстою за той напад. Правоохоронці виявили, що його псевдонім в Instagram включає ініціали “4fp”, що може бути посиланням на назву банди.

Крім того, видання пише, що Юрій “був відомий поліції за акти насильства”. Жодного з підозрюваних у побитті поки не затримали. Також вивчають його стосунки з деякими членами футбольного клубу в Булоні, де він займався.

Родина підлітка розповідає, що Юрій почувається краще і розчулений підтримкою багатьох відомих людей. 26 січня йому прооперували очі.

Видання Liberation у вівторок повідомило, що мати Юрія, Наталя Крушеник, фігурує в розслідуванні про торгівлю людьми.

Одинадцять жінок з України поскаржилися, що вона незаконно найняла їх на роботу прибиральницями в компанію V.I.P. ServicesConcierges – консьєрж-сервіс, який переважно обслуговує квартири з сайту Airbnb. Скарга була подана наприкінці листопада, після чого прокуратура Парижа відкрила попереднє розслідування і про “приховане працевлаштування”, “нелегальну працю” та “торгівлі людьми”.

За словами однієї з жінок, їх рекрутували в Івано-Франківську, вони приїжджали до Франції за туристичною візою та залишалися там після того, як закінчувався її термін дії. Також повідомляється, що деяких жінок рекрутували в українській церкві Сен-Жермен-де-Пре в Парижі, де Крушеник працювала викладачем французької мови.

Всього на компанію V.I.P. ServicesConcierges працювало близько шістдесяти українок, розповідають її колишні робітниці.
Їхня щоденна робота була виснажливою, розповіла жінка, яку звільнили з компанії після того, як вона почала вимагати кращих умов. Також у них не було вихідних, додає жінка. Інколи затримували зарплату чи взагалі не платили.

Водночас Крушеник наполягає, що жінки були влаштовані на роботу законно.

Like

Світлана

Редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *