Побиття українця у Парижі: французькі ЗМІ підозрюють матір постраждалого у торгівлі людьми
Французькі журналісти дізналися деякі деталі побиття підлітка з України у Парижі.
Видання Le Figaro, посилаючись на свої джерела у правоохоронних органах, повідомило, що слідчі перевіряють інформацію про зв’язок 15-річного Юрія з бандою з району Богренель під назвою “RD4”, яка раніше напала на іншу, що діє у місті Ванв, недалеко від Парижа.
Поліція не виключає, що побиття могло бути помстою за той напад. Правоохоронці виявили, що його псевдонім в Instagram включає ініціали “4fp”, що може бути посиланням на назву банди.
Крім того, видання пише, що Юрій “був відомий поліції за акти насильства”. Жодного з підозрюваних у побитті поки не затримали. Також вивчають його стосунки з деякими членами футбольного клубу в Булоні, де він займався.
Родина підлітка розповідає, що Юрій почувається краще і розчулений підтримкою багатьох відомих людей. 26 січня йому прооперували очі.
Видання Liberation у вівторок повідомило, що мати Юрія, Наталя Крушеник, фігурує в розслідуванні про торгівлю людьми.
Одинадцять жінок з України поскаржилися, що вона незаконно найняла їх на роботу прибиральницями в компанію V.I.P. ServicesConcierges – консьєрж-сервіс, який переважно обслуговує квартири з сайту Airbnb. Скарга була подана наприкінці листопада, після чого прокуратура Парижа відкрила попереднє розслідування і про “приховане працевлаштування”, “нелегальну працю” та “торгівлі людьми”.
За словами однієї з жінок, їх рекрутували в Івано-Франківську, вони приїжджали до Франції за туристичною візою та залишалися там після того, як закінчувався її термін дії. Також повідомляється, що деяких жінок рекрутували в українській церкві Сен-Жермен-де-Пре в Парижі, де Крушеник працювала викладачем французької мови.
Всього на компанію V.I.P. ServicesConcierges працювало близько шістдесяти українок, розповідають її колишні робітниці.
Їхня щоденна робота була виснажливою, розповіла жінка, яку звільнили з компанії після того, як вона почала вимагати кращих умов. Також у них не було вихідних, додає жінка. Інколи затримували зарплату чи взагалі не платили.
Водночас Крушеник наполягає, що жінки були влаштовані на роботу законно.