Перший візит товариша Кіма. Лідер КНДР прибув до Китаю

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин прибув з візитом до Китаю, повідомляє Bloomberg. За даними агентства з посиланням на три джерела, це перша закордонна поїздка Кім Чен Ина з часу його приходу до влади в КНДР у 2011 році.

Про візит лідера найізольованішої держави світу, яка має ядерну зброю, повідомляють японська Kyodo News і китайська South China Morning Post.

Кім Чен Ин начебто на броньованому поїзді прибув через прикордонне китайське місто Даньдун. З 25 березня готелі біля мосту між Даньдуном і містом Сінийджу в КНДР призупинили бронювання номерів, вікна яких виходять у бік Північної Кореї.

Водночас японське телебачення повідомляє про таємничий потяг, який прибув з Північної Кореї до Пекіна.

У Пекіні в дні можливого візиту Кім Чен Ина посилено заходи безпеки. 26 березня автомобіль з номерами посольства КНДР було помічено біля пекінського Будинку народних зборів, де проходять офіційні заходи уряду і Комуністичної партії Китаю.

Скільки триватиме візит північнокорейського лідера і з ким він зустрічається у КНР, невідомо. Японські видання пишуть, що головна мета поїздки – налагодити відносини з Пекіном, які стали  прохолоднішими через те, що влада Китаю  підтримує санкції проти КНДР за випробування балістичних ракет і ядерної зброї.

Фото Reuters

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *