Перше судно з українським зерном благополучно прибуло до Туреччини

Суховантаж Razoni з українським зерном, який став першим судном, що вийшло з Одеси в рамках зернового коридору для експорту українського зерна, благополучно прибув в порт Стамбула.

Про це повідомило Міністерство оборони Туреччини у  Twitter.

«Суховантаж Razoni, завантажений в Одесі, вчора вирушив з українського порту, досяг входу в Чорне море з протоки Босфор і став на якір в певному місці прибуття» – сказано в повідомленні.

Попереду судно очікує проходження інспекції спільною контрольною групою – до неї входять українські та російські представники, а за проведення інспекційних заходів відповідає Координаційний центр у Стамбулі, створений у рамках угоди. Після цього судно доставить фрахт з 26-ма тисячами тонн кукурудзи в порт Тріполі в Лівані.

Нагадаємо, 27 липня була відновлена робота в портах Одеса, Чорноморськ та Южний. Розблокування провели у зв’язку з підписанням угоди для експорту українського зерна.

1 серпня, з Одеського морського порту вийшло перше судно з українською кукурудзою. Судно Razoni під прапором Сьєрра-Леоне прямує в порт Тріполі, на борту 26 тисяч тонн української кукурудзи.

Редакція

Редакція “Українського репортера”