Нобелівську премію з економіки присудили за аналіз економіки праці

Нобелівську премію з економіки 2021 року присудили за внесок у вивчення економіки праці та аналіз причинно-наслідкових зв’язків. Нагороду отримали економісти з США.

Лауреатами премії цьогоріч стали Девід Кард, Джошуа Енгріст і Гуїдо Імбенс. Кард отримав нагороду за «його емпіричний внесок у вивчення економіки праці», а Енгріст і Імбенс — за «внесок в аналіз причинно-наслідкових зв’язків».

Лауреати 2021 року по економіці продемонстрували, що на багато важливих питань суспільства можна відповісти. Їх рішення — використання природних експериментів, тобто ситуацій, що виникають в реальному житті, які нагадують випадкові експерименти, — написали члени Нобелівського комітету.

Оголошення лауреатів з економіки закрило нобелівський тиждень. Вручення нагороди відбудеться 10 грудня, в день смерті Альфреда Нобеля.

Зазвичай нобелівських лауреатів особисто вітає король Швеції в Стокгольмі (крім володарів премії миру, яких вшановують в Осло).

Однак через пандемію коронавірусу урочистої церемонії і банкету в 2021 році, як і рік тому, не буде. Нагородження лауреатів відбудеться в онлайн-форматі.

Читайте також: 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *