Легіон “Свобода росії” вербує росіян для штурму москви

Боєць легіону “Свобода росії” із позивним Цезар заявив, що російські партизани, які атакували сили кремля з території України, мають “тисячі” бажаючих вступити до їхніх лав і продовжуватимуть рейди на кордоні, поки їхні сили не стануть достатньо великими для штурму москви.

Про це повідомляє The Times.

“У нас є серйозні можливості. У нас є міномети, бронемашини, “Стінгери”, переносні протитанкові комплекси і високоефективний підрозділ безпілотної розвідки”.

Він розповів, що у легіоні “Свобода росії” налічується від 500 до 1000 бійців.

За його словами, вони планують збільшувати чисельність у міру того, як все більше росіян будуть готові повстати проти режиму диктатора путіна.

“Цезар” підкреслив, що добровольці спочатку утримуватимуть “шмат території росії”, який у майбутньому “стане плацдармом для наступу на москву”. За планом добровольців, саме тоді почнеться “кремлівська кампанія”.

Цезар наголошує, що усі вони є громадянами росії: “Ми не злочинці і не приватна військова компанія, як “Вагнера”. Усі ми є громадянами рф. Деякі з нас раніше служили у ЗСУ”.

Штурм на території росії минулого тижня став першим випадком тривалих бойових дій на російській території з початку війни і першим збройним вторгненням в росію з часів прикордонних зіткнень між радянськими і китайськими військами в 1969 році.

Нагадаємо, що 22 травня “російський добровольчий корпус” (РДК) і Легіон “Свобода росії” (ЛСР), в яких росіяни воюють за Україну, заявили про “звільнення” декількох населених пунктів Бєлгородської області рф від путінської влади.

Уже 23 травня російська влада заявила про розгром бійців РДК і ЛСР, яких у росії називають “диверсантами”, і завершення “контртерористичної” операції в Бєлгородській області.

В українській розвідці підтвердили, що співпрацюють із “російським добровольчим корпусом”, зокрема обмінюються інформацією.

Читайте також: 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *