Іран офіційно попросив Францію допомогти розшифрувати “чорні скриньки” збитого літака МАУ

Іран запросив у Бюро з розслідування авіакатастроф (BEA) Франції допомогу у розшифруванні самописців зі збитого під Тегераном літака авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України»

Про це повідомив представник Ірану в Міжнародній організації цивільної авіації (ІКАО) Фархад Парвареш, пише Reuters.

«Організація цивільної авіації Ірану недавно звернулася із запитом до Бюро з розслідування авіакатастроф Франції про те, що бортові самописці повинні бути спрямовані Іраном на територію BEA у Франції, щоб вони були розшифровані в присутності представників інших причетних до питання країн та ІКАО, якщо Франціія може забезпечити таку можливість», — заявив Парвареш.

Водночас французьке бюро повідомило, що поки не отримувало офіційного запиту і зараз веде переговори з Іраном, Канадою і Україною про надання допомоги.

Нагадаємо, що літак Boeing-737 авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» розбився уночі 8 січня невдовзі після вильоту з міжнародного аеропорту Імам Хомейні, що на околицях Тегерана.

На борту перебували 167 пасажирів та 9 членів екіпажу, усі вони загинули. Серед жертв авіакатастрофи — 11 українців.
Серед загиблих також було 82 громадяни Ірану, 63 — Канади, 10 — Швеції, 4 — Афганістану, а також по 3 громадяни Німеччини та Великої Британії.

На сайті “Український репортер” було розміщено сенсаційну інформацію про те, що “Боїнг” в небі над Іраном було збито навмисне. Спецслужба Корпусу вартових ісламської революції одержала інформацію, що на борту цього літака перебуває іранський агент, який допоміг американцям ліквідувати іранського генерала Касема Сулеймані.

Так стверджує генерал-лейтенант СБУ Григорій Омельченко, провівши власне незалежне розслідування обставин цієї авіакатастрофи. За сприяння своїх іноземних конфіденційних джерел він докопався до причини, яка спонукали начальство Корпусу вартових ісламської революції відкрити вогонь по літаку з ракетної установки “Тор”.

Читайте також:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *