Чорні скриньки” зі збитого іранцями українського “Боїнга” можуть опинитися у Франції

Чи дотримає цього разу Іран слова? Влада цієї країни повідомила Міжнародну організацію цивільної авіації (ICAO) при ООН, що передасть до Парижа бортові самописці з “Боїнга” “Міжнародних авіаліній України”. Але за умови, якщо усі країни, які беруть участь у розслідуванні, погодяться на це.

Про це пише Reuters, яке має ці новини від своїх інформаторів.

Матеріали катастрофи розслідують фахівці з України, Канади та США.

9 червня Іран заявив, що у справі про збиття літака “Міжнародних авіаліній України” було затримано шестеро підозрюваних.

Український Boeing-737 авіакомпанії МАУ, який прямував рейсом PS 752 Тегеран – Київ, було збито двома ракетами “Тор” російського виробництва у ніч на 8 січня 2020 року. На борту перебували 167 пасажирів і 9 членів екіпажу, всі вони загинули. Серед жертв катастрофи були громадяни семи держав. Іран усіляко намагався приховати факт знищення літака з ракетної установки.

Нагадаємо, що на сайті “Український репортер” було розміщено сенсаційну інформацію про те, що “Боїнг” в небі над Іраном було збито навмисне. Спецслужба Корпусу вартових ісламської революції одержала інформацію, що на борту цього літака перебуває іранський агент, який допоміг американцям ліквідувати іранського генерала Касема Сулеймані.

Так стверджує генерал-лейтенант СБУ Григорій Омельченко, провівши власне незалежне розслідування обставин цієї авіакатастрофи. За сприяння своїх іноземних конфіденційних джерел він докопався до причини, яка спонукали начальство Корпусу вартових ісламської революції відкрити вогонь по літаку з ракетної установки “Тор”.

Малюнок Андрія Петренка.

Читайте також:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *