Бомби в посилках. У поштових відділеннях Амстердаму вже пролунало чотири вибухи

Перший вибух в Амстердамі прогримів вранці 12 лютого у поштовому відділенні: це здетонувала посилка і вибух був подвійним. Тоді ніхто не загинув, але цей інцидент був далеко не останнім – вибухи посилок продовжилися і 13 лютого.

Перший вибух в Амстердамі стався через бомбу в посилці, повідомила місцева поліція. Інцидент стався в будівлі компанії, що займається сортуванням пошти. На місце миттєво вирушили правоохоронці та вибухотехніки.

Вже наступного дня, 13 лютого, поліція Нідерландів знешкодила лист із вибухівкою У Нідерландах втретє за два дні знайшли бомбу у посилці, який надійшов до однієї з компаній у місті Лесден після попередніх вибухів у країні. Про підозрілий лист повідомили вчасно, тож сапери знешкодили бомбу і ніхто не постраждав.

Підірвати намагались офіс компанії Unisys, яка займається платіжними операціями.

Цього ж дня черговий вибух прогримів на підприємстві в Амстердамі. Це знову здетонувала невідома посилка. Внаслідок вибуху постраждала 1 людина, повідомляє NU.nl.

За даними поліції, листи відправляє шантажист, який вимагає виплати певної суми в біткоїнах, а якщо оплата не буде здійснена, погрожує надсилати нові небезпечні бандеролі.

Водночас, сума, яку вимагає зловмисник, не називається.

Людей з будівель евакуювали. Ніхто не постраждав.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *