У столичній поліклініці помер чоловік. Не було жодного лікаря, аби надати допомогу

У Центральній поліклініці Голосіївського району Києва 13 лютого помер чоловік. Свідки звинуватили медиків установи в тому, що вони не змогли надати йому допомогу, а швидку – що та дуже довго їхала. Втім, у КМДА спростували цю інформацію.

Так, обурений допис зі скаргами на лікарів опублікувала журналістка й очевидиця Олена Кагал на своїй сторінці у Facebook, написало видання “Главком”. Водночас представники Департаменту охорони здоров’я КМДА у коментарі OBOZREVATEL заявили про те, що людині відразу надали допомогу.

За словами Кагал, у черзі в поліклініці відвідувачу стало погано. Він за хвилину почав “синіти”.

“На весь поверх, де сидять кардіологи, не знайшлося жодного лікаря, який міг би надати першу допомогу. Не знайшлося й у всій 11-поверховій будівлі. За лікарями першої допомоги в аптеки бігли люди з черги. Швидку чекали 30 хвилин… Лікарі поліклініки не могли нічого зробити. Як вони казали, просто було нічим. Чоловіка не врятували. Швидка лише констатувала смерть”, – написала вона.

Водночас представники Департаменту охорони здоров’я КМДА у коментарі OBOZREVATEL підтвердили те, що в поліклініці помер 48-річний чоловік. Втім, вони запевнили, що необхідна медична допомога була надана вчасно.

“Швидка приїхала в поліклініку Голосіївського району рівно за 10 хвилин. Виклик був зафіксований о 8:47, а о 8:57 лікарі швидкої почали реанімаційні заходи. Так, була проведена дефібриляція серця – кілька розрядів. Але, на жаль, серце запустити не вдалося”, – пояснили представники Департаменту.

Вони додали, що працівники поліклініки ще до прибуття швидкої почали реанімаційні заходи, ввівши необхідні препарати для підтримання серцевої діяльності. Також зроблено непрямий масаж серця.

Читайте також:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *