Байден традиційно помилував двох індичок до Дня подяки

Президент США Джо Байден традиційно помилував індичок, які могли потрапити на чийсь святковий стіл на честь Дня подяки. Прикметно, що це відбулося 20 листопада, на його 81-й день народження.

Про це пише Associated Press.

Ця традиція походить ще від 1947 року, коли Національна федерація індиків, яка представляє фермерів і виробників індиків, вперше подарувала національну індичку на День подяки президенту Гаррі Трумену.

Але наприкінці 1980-х традиція перетворилася на часто жартівливу церемонію, під час якої птахів прощають, дають другий шанс на життя після того, як вони позбавляються від потрапляння на сімейний стіл до Дня подяки.

1989 року, коли активісти захисту прав тварин пікетували поблизу, президент Джордж Буш сказав: “Але дозвольте мені запевнити вас і цю чудову індичку Тома, що він не опиниться ні на чиєму обідньому столі, ані в цьому хлопцеві — він отримав президентське помилування прямо зараз — і дозвольте йому дожити до кінця днів на дитячій фермі неподалік звідси”.

За словами Ліккена, голови Національної федерації індички та президента магазину Jennie-O Turkey Store,  у День Подяки буде з’їдено трохи більше 200 мільйонів індичок.

Байден їстиме індичку на День Подяки з сім’єю на острові Нантакет, штат Массачусетс, продовжуючи давню сімейну традицію.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *