Кремль запроторив опозиційного шамана Габишева у довічну “психушку”

Якутського опозиціонера, шамана Олександра Габишева, який декілька разів вирушав у походи проти Путіна, щоб вигнати його з Кремля, примусово кинули у психлікарню дуже суворого режиму.  Щоб “залікувати” до смерті.

Про це розповів юрист Олексій Прянишников.

За його словами, у цій спецзоні – особливі умови, рати встановлено скрізь. Сюди зазвичай направляють убивць, гвалтівників, садистів… “Лікуватимуть” Габишева підвищеноими дозами нейролептиків, метою є суттєве обмеження фізичної активності людини. Термін перебування у “лікарні” є необмеженим.

Раніше шаман Габишев вже “лікувався” з волі влади у психлікарні. Нині – новий етап…

Як раніше писав “Український репортер”, шаман анонсував похід на Кремль на початку 2021 року. Але його затрмиали і відвезли в Якутський республіканський психоневрологічний диспансер. Примусову шпиталізацію пояснили тим, що шаман раніше відмовився від лікування. Медики звернулися до поліції, щоб силовики забезпечили їм «безпечні умови для доступу до цієї особи».

Габишев не вперше оголошує про відновлення походу і не вперше його ізолюють відразу після оголошення, оскільки законних способів зупинити його пересування по країні немає, адже він – вільна людина, не обмежений у свободі пересування будь-якими законними заходами, стверджували правозахисники.

Габишев вперше оголосив про піший похід на Москву, щоб «вигнати» президента Росії Путіна, в 2019 році. Він дійшов до Бурятії, де його затримали.

Проти Габишева порушили кримінальну справу через те, що він нібито застосував насильство щодо поліцейського під час примусової шиталізації. Психолого-психіатрична експертиза оголосила Габишева неосудним. Однак сам він вважає себе здоровим і каже, що готовий відповідати за свої дії в суді, але не у “психушці”.

Фото на головній із сайту “Сибирь.Реалии”.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *