Ексмер Нью-Йорка і адвокат Трампа Джуліані пішов з торбою по світу, продаючи свої повідомлення

Колишній мер Нью-Йорка і соратник експрезидента США Дональда Трампа Руді Джуліані потрапив у велику матеріальну скруту. Щоб поліпшити фінансовий стан, він вирішив продавати свої відеоповідомлення, записані на відомій інтернет-платформі Cameo.

Трамп перестав платити Джуліані, ігнорує всі запити про допомогу, тому гаманець Руді потоншав. Сьогодні він продає користувачам відеоповідомлення за ціною 199 доларів за кожне. Борги Руді збільшуються, нещодавно правоохоронці провели обшук в його оселі, пише daily mail.

Джуліані пише в Cameo: «Привіт, я Руді Джуліані, я на Cameo». – Якщо є проблеми для обговорення, є потреба у спілкуванні, є питання, які хотіли б порушити в розмові зі мною, я буду робити це».

Сервіс Cameo засновано у 2017 році. Тут платять знаменитостям за особисті відеоповідомлення. Актори, співаки, блогери встановлюють свої ставки – від $25 до $250 і вище.

Як відомо, адвокат Трампа Руді Джуліані намагався скомпрометувати Джозефа Байдена руками українських слідчих напередодні виборів президента США. Читайте статтю – Оприлюднено подробиці, як адвокат Трампа тиснув на Україну

Читайте також:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *