Американська розвідка навмисно вводить Путіна в оману?
Вашингтон навмисно оприлюднює розвідувальну інформацію щодо ситуації навколо України, щоб у кремлівського режиму зникло бажання напасти на Україну.
Про це йдеться у сенсаційному матеріалі CNN. Журналісти апелюють до кількох своїх джерел у розвідувальних агенціях США, Державному департаменті та Білому домі.
Американським журналістам повідомили, що адміністрація президента США вирішила ще наприкінці 2021 року навмисно вдаватися до тривожної риторики довкола можливого вторгнення російських військ до України, аби віднадити Кремль від його намірів.
Посіяти сумнів
Як пояснюють джерела, американські посадовці сподіваються показати російській владі, що про її плани відомо всім, а також посіяти сумнів у них, буцімто в політичному та військовому керівництві РФ є шпигуни, котрі працюють на розвідку західних країн.
Журналісти зазначають, що більша частина чиновників у Білому домі в 2014 році обіймали посади на нижчих щаблях в адміністрації президента США Барака Обами. Вони нібито бачили й усвідомили, як Росія вдавалася до гібридних тактик ведення війни, зокрема застосування військових підрозділів без розпізнавальних знаків та дезінформації через соцмережі, щоби анексувати Крим та розв’язати бойові дії на Донбасі.
У CNN пишуть, що після анексії Криму та вторгнення на Донбасі, американські чиновники змінили свою стратегію протидії російським тактикам гібридної війни. Тепер, нібито, США розсекречують заздалегідь частину своїх розвідувальних даних про плани Путіна – це робиться для того, щоби спантеличити російських військових та Кремль.
Як стверджують джерела CNN в адміністрації Байдена, Путін був здивований деякими звітами, які “зливали” журналістам західних медіа. Крім того, як стало відомо американській розвідці, російське військове керівництво також спантеличене і намагається з’ясувати, чи є шпигуни на вищих шаблях командування.
Джерела CNN зазначають: “Це правильно в тому, щоби примусити росіян сумніватися у своїх силах. Ми чинимо правильно в тому, що збиваємо їх з пантелику і примушуємо задуматися, чи вдасться їм втілити в життя всі свої плани вторгнення зненацька. Інколи, якщо посіяти сумнів у системі, вони можуть насправді усунути кількох компетентних людей у командуванні, яких підозрюють у шпигуванні на користь Заходу, а насправді вони не шпигуни”.
На цю тему читайте статтю: