Ох, Facebook! Марк Цукерберг збіднів на 17 мільярдів доларів

Марк Цукерберг зайняв третє місце в списку найбагатших людей в світі за версією Bloomberg. Його статки налічували 81,6 мільярдів доларів.

Багатшими за нього є тільки засновник Amazon Джефф Безос (142 млрд. доларів) і засновник Microsoft Білл Гейтс (94,2 млрд. доларів). А сьогодні всі світові ЗМІ облетіла новина про те, що Марк втратив 16,8 мільярда всього за дві години через різке падіння акцій Facebook, – пише Глянець.

Це сталося після того, як компанія опублікувала квартальний звіт про зниження темпів зростання виручки. В результаті цього її акції впали на 24% і спричинили падіння показників інших технокомпаній, таких як Snap, що володіє Snapchat, і Twitter. За даними агентства Reuters, вартість соціальної мережі Цукерберга впала майже на 150 мільярдів доларів.

Якщо ситуація з акціями Facebook не зміниться, то дуже скоро Цукерберг позбудеться третього місця в списку найбагатших людей світу, а його дітище переживе найбільше серед компаній в США падіння за всю історію американського фондового ринку.

Нагадаємо, що найбільша у світі соціальна мережа почала працювати майже 14 років тому, 4 лютого 2004 року як мережа для студентів деяких американських університетів. Зараз сайт Facebook.com займає у світі третє місце за відвідуваністю.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *