Усі водії в Україні складатимуть тест на наркотики та алкоголь

В Україні всі водії складатимуть тест на наркотики та алкоголь. Управління автомобілем у нетверезому стані залишається однією з головних причин ДТП із тяжкими наслідками.

Про цейдеться у проекті закону.

У пояснювальній записці йдеться, що аварії – це одна з головних загроз життю та здоров’ю громадян. За 10 місяців 2021 року в Україні сталося 2,3 тисячі ДТП із постраждалими, у яких 2 592 особи загинули. При цьому особливу небезпеку становлять водії, які перебувають за кермом у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

«У разі дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої травмовано одну або більше осіб, огляд водіїв, які керують транспортними засобами на стан алкогольного, наркотичного сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують їхню увагу та швидкість реакції, проводиться обов’язково», – йдеться у повідомленні.

Законопроект дає змогу проводити такий огляд у відділеннях невідкладної медичної допомоги багатопрофільних лікарень. Дотепер в Україні такі перевірки проводили на розсуд поліції. Водій міг відмовитись від проходження тесту.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *