Показали схему нової Окружної (Кільцевої) дороги навколо Києва

Велику Окружну (Кільцеву) дорогу навколо Києва почнуть будувати вже в 2018 році. Про це заявив мер Віталій Кличко. За словами очільника столиці, нову дорогу будуватиме китайська корпорація CRBC, вартість проекту – майже  $2 млрд.

Нова Велика Окружна (Кільцева) дорога дозволить розвантажити центр Києва і пустити транзитний транспорт в об’їзд. Її довжина складе майже 200 кілометрів. Вона проляже через Українку, Глеваху, Немішаєве, Старі Петрівці, Велику Димерку, Бровари і Бориспіль.

Нову Велику Окружну будуватимуть у три етапи. Спочатку робитимуть ділянку на лівому березі Дніпра – від Великої Димерки до Українки. Цей етап будівництва передбачає зведення нового мосту через Дніпро і коштуватиме 19 млрд грн.

Друга черга будівництва з’єднає Українку, Глеваху і Немішаєве. Її оціночна вартість – 3,12 млрд грн.

Третя черга будівництва піде від Немішаєвого до Старих Петрівців. Там збудують другий міст через Дніпро. Також доведеться перекинути ще один міст через Десенку. Дорогу дотягнуть до Великої Димерки. Вартість цього етапу будівництва – 21 млрд грн.

Схема нової Окружної (Кільцевої) дороги навколо Києва

Таким чином вартість Нової Великої Окружної (Кільцевої) дороги складає понад 43 млрд грн. Де Київ візьме  гроші і чи вдасться Кличку реалізувати цей амбітний та вкрай важливий проект, або це просто гучний піар, – покаже час.

Нагадаємо, наприкінці листопада мер Києва підписав угоду з китайськими компаніями про будівництво четвертої гілки метро, яку нарешті протягнуть на житловий масив Троєщина, що на Лівому березі столиці України. Омріяне метро для найбільшого щільнозаселеного мікрорайону Києва будуватимуть 5 років, його вартість – $2 млрд. 85% цієї суми забезпечать за рахунок кредиту від китайських фінансових установ.

Метро на Троєщину – бути! Кличко підписав угоду з китайцями (+відео)

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *