Віце-прем’єр Зубко: «Ми здатні в чотири рази зменшити комунальні рахунки»

«Ми не зможемо в 2,5 раза зменшити ціну на газ, але ми здатні в чотири рази зменшити комунальні рахунки», – заявив віце-прем’єр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

Про це повідомляє «Український репортер» із посиланням на урядовий портал.

«Ми можемо це продемонструвати на конкретному будинку в Дніпровському районі Києва. За рахунок енергоефективних заходів він платив за теплову енергію в минулому опалювальному сезоні 8 гривень за квадратний метр, тоді як сусідні будинки – 32 гривні. Економія в чотири рази, і цей шлях абсолютно здійсненний», – зазначив урядовець.

Він розповів, що за рахунок упровадження обліку теплової енергії, програми «теплі кредити», муніципальних програм, запуску Фонду енергоефективності – українці зможуть не тільки контролювати споживання теплової енергії, а й істотно зменшити комунальні рахунки.

«80% будинків по країні вже мають будинкові лічильники, десятки будинків отримали енергетичні сертифікати. Всі належні інструменти є – потрібно насамперед бажання людей просуватися в цьому напрямку», – наголосив Геннадій Зубко.

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.