Зарплата на Київщині впритул наблизилася до 9,5 тисяч. Якщо вірити статистиці

Середня зарплата в Київській області сягнула 9447 гривень, повідомляє «Український репортер».

Це останні оприлюднені дані обласного управління статистики – за листопад. У відомстві доповідають: проти жовтня зарплати зросли на 0,7%. І уточнюють, що йдеться про «середній розмір номінальної заробітної плати штатних працівників». За одну годину роботи їм нараховувалося 60,96 грн.

Протягом листопада збільшення номінальної зарплатні зафіксовано в низці видів економічної діяльності – від 0,3% у «сфері з надання інших видів послуг» до 23,2% – у рибному господарстві.

Водночас у галузях лісового господарства та лісозаготівлі, сільського господарства, будівництва, складського господарства, транспорту, професійної, наукової та технічної діяльності, тимчасового розміщування й організації харчування зарплати скоротилися від 0,5% до 11,3%.

Найбільше в області традиційно заробляють працівники фінансової та страхової діяльності, у промисловості – виробники комп’ютерів, електронної та оптичної продукції. Їхні зарплатні перевищують середній показник в 1,6-2,1 раза.

А найменш оплачуваними залишаються сфери виробництва текстилю та одягу, а також поштова й кур’єрська діяльність. Там співвідношення рівня оплати праці із середнім по економіці області не перевищує 57%.

Like

Serg

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *