Замість дверей — старий брудний матрац. Це лікарня на Київщині

З 1 січня 2018 року в Україні стартувала медична реформа – одна з головних реформ, яку президент Петро Порошенко підписав в останні дні 2017 року. У МОЗ кажуть, що українців чекає ціла низка позитивних змін у медичній галузі.

От тільки запитання: коли ж вони, ті зміни, розпочнуться насправді? Скажімо на Київщині, в містечку Українка, умови лікування просто жахають. У палатах інфекційного відділення – обдерті, “розмальовані” грибком, стіни, облущені двері, у санвузлі – побиті унітази, вода на підлозі, – передають Факти ICTV.- А замість дверей тут взагалі приладнали старий брудний матрац. Мила та інших засобів гігієни немає. У приміщенні холодно, а всі меблі, ще з радянських часів і вщент поламані. Матраци тут теж очевидно з тих часів, усі в плямах. Їх давно потрібно було замінити.

Персонал пояснює такий вигляд тим, що, мовляв, після кожного хворого – спецобробка.

Пацієнти розповідають, що все необхідне – засоби гігієни, ліки та інше купують самі. Керівництво визнає, що алати роками ніхто не ремонтує, бо нема коштів. Будівлі вже понад 40 років. Гроші на ремонт лікарні мають виділяти з Обухівської райдержадміністрації. Чому довели приміщення до такого жахливого стану – тут сказати не можуть.

Нагадаємо, що з 1 квітня розпочалася національна кампанія “Лікар для кожної сім’ї”, і українці повинні підписати декларацію з сімейним лікарем, терапевтом, педіатром.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *